Gdańsk jest jednym z głównych turystycznych polskich miast. Nie przez przypadek, bo Gdańsk oferuje nie tylko zabytki, nie tylko nowoczesną infrastrukturę, czy możliwość znalezienia naprawdę tanich wakacyjnych noclegów, ale Gdańsk to również wspaniałe plaże.

W sezonie wakacyjnym 2013 aż 5 gdańskich kąpielisk posiadało certyfikat “Błękitnej Flagi” przyznawany plażom, które mogą się poszczycić spełnieniem restrykcyjnych kryteriów nie tylko jakości wody, ale również, na przykład bezpieczeństwa oraz informacji ekologicznej. Proces certyfikacji w programie “Blueflag” na sezon turystyczny 2014 jest wprawdzie dopiero rozpoczęty, ale spodziewamy się, że również w 2014 roku gdańskie plaże otrzymają ten prestiżowy certyfikat.

Gdańskie plaże to nie tylko piasek i morze, to miejsca w których naprawdę wiele się dzieje. Co roku gdański MOSiR przygotowuje wiele imprez, które w sezonie turystycznym odbywają się właśnie, między innymi, na gdańskich plażach. Wymienić można choćby zawody w triathlonie, mistrzostwa w skiboardingu, “Lot czym się da”, turnieje siatkówki plażowej, piłki nożnej plażowej, regaty żeglarskie, jogę, pilates, koncerty, itp.

Gdańskie plaże zachęcają także do aktywnego wypoczynku nad wodą. Na wszystkich gdańskich kąpieliskach w sezonie letnim działają bezpłatne wypożyczalnie sprzętu i akcesoriów do gry w siatkówkę, piłkę nożną i piłkę ręczną plażową.

Jeśli planujesz właśnie wakacje w roku 2014, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przyjedź do nas! Oferujemy tanie noclegi w Gdańsku dla całej rodziny. W naszych w pełni wyposażonych, tanich i wygodnych apartamentach znajdujących się blisko gdańskich plaż i kąpielisk będziesz mógł wspólnie z rodziną i znajomymi zrelaksować się i odpocząć po zwiedzaniu licznych zabytków Gdańska i Trójmiasta, czy też dniach spędzonych nad gdańskimi plażami.

My oferujemy gościom tanie i wygodne noclegi w pobliżu gdańskich plaż. A sam Gdańsk oferuje swoim gościom niezliczone atrakcje nad wodą i w innych częściach miasta!

morze-gdansk-plaza

http://www.tvn24.pl/pomorze,42/
gdanskie-plaze-duma-polski-az-5-blekitnych-flag,328980.html

Podziel się informacją ze znajomymi:
Facebook Twitter Email