Zapraszamy do naszego apartamentu w Brzeźnie, który oddalony jest zaledwie 500 metrów od brzeźnieńskiej plaży. Gdańsk to doskonały pomysł na spędzenie urlopu. Oferuje urlopowiczom wiele atrakcji kulturalnych, nowoczesną infrastrukturę turystyczną, wiele pięknych zabytków oraz wspaniałe plaże, na czele z kąpieliskiem w Brzeźnie, które jest uznawane przez samych gdańszczan jak i gości za jedna z najpiękniejszych plaż nie tylko w Gdańsku czy Trójmieście, ale również na całym Wybrzeżu.

Plaża Gdańsk Brzeźno uznawana jest za plażę ekskluzywną.  Kąpielisko rokrocznie zdobywa prestiżowe wyróżnienie Błękitna Flaga (BlueFlag), które przyznawane jest najlepszym kąpieliskom na świecie.

Brosen gdansk molo2

Co wyróżnia kąpielisko w Brzeźnie?

Po pierwsze jest to kąpielisko wyjątkowo bezpieczne:

  • kąpielisko jest monitorowane przez 24 godziny na dobę, przez całą dobę o bezpieczeństwo przebywających tu plażowiczów dbają służby ochroniarskie
  • o bezpieczeństwo kąpiących się dbają profesjonalni ratownicy mający do dyspozycji 6 stanowisk ratowniczych.

Po drugie, plaża w Gdańsku Brzeźnie jest plażą nowoczesną, bez ogródek można stwierdzić, że jest plażą, której infrastruktura oferuje standardy XXI wieku:

  • na plaży można skorzystać z bezpłatnego dostępu do internetu
  • znajduje się na niej 20 nowoczesnych przebieralni
  • plaża wyposażona jest w opłukiwacze ze słodką wodą
  • posiada wiele atrakcji dla dzieci: zjeżdżalnie, trampoliny, baseniki: na plaży mogą wspaniale i – co ważne – bezpiecznie bawić się zarówno bardzo małe dzieci, jak i nieco starsze pociechy.

Na niezwykłą atrakcyjność brzeźnieńskiej plaży wpływa również jej otoczenie. W najbliższej okolicy znajduje się Park Brzeźnieński im. Jerzego Haffnera, który jest z lubością odwiedzany przez spacerowiczów.

Do plaży w Gdańsku Brzeźnie przylega ponad 130-metrowe molo, które prezentuje się bardzo efektownie o każdej porze roku.  Jest ono jednym z ulubionych miejsc zarówno gdańszczan, jak i turystów.

Dużą atrakcją plaży jest również odbywający się każdego roku Festiwal Rzeźb z Piasku. Efektowne rzeźby turyści mogą podziwiać niemal przez całe lato.

Zapraszamy wszystkich na wakacje do Gdańska. Zapraszamy do naszych tanich apartamentów w Gdańsku, w których oferujemy tanie noclegi dla turystów. Apartament w Gdańsku Brzeźnie znajduje się zaledwie 500 metrów od tej prestiżowej plaży.

Zastanawiasz się gdzie spędzić tegoroczne wakacje? Zapraszamy do Gdańska, jednego z najpiękniejszych letnich kurortów w Polsce i Europie. Szukasz taniego noclegu w Gdańsku? Zapraszamy do naszych apartamentów w Gdańsku Brzeźnie, Jelitkowie i Oliwie!

Źródło:
kapieliskagdansk.pl
wikipedia.org
Podziel się informacją ze znajomymi:
Facebook Twitter Email