7 kwietnia rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecze mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn, które na przełomie sierpnia i września 2014 odbędą się w Polsce. Kibice siatkówki sport na najwyższym poziomie zobaczą również w gdańskiej hali ERGO Arena.  Wszystkich tych, którzy zamierzają początek września spędzić w Gdańsku na żywo kibicując siatkarzom, zapraszamy do naszych apartamentów, które usytuowane są blisko hali ERGO Arena, a także blisko plaży w Gdańsku i innych atrakcji Trójmiasta.

Gościom spoza Gdańska, którzy szukają tanich noclegów w okolicach ERGO Areny możemy zaproponować noclegi w naszych apartamentach:

  • Apartament Gdańsk Jelitkowo 1 – apartament oferujący tanie noclegi blisko plaży w Gdańsku Jelitkowie oraz blisko hali ERGO Arena w Gdańsku (500 metrów od plaży i 500 metrów od hali Ergo Arena)
  • Apartament Gdańsk Oliwa 1 – apartament oferujący tanie noclegi niedaleko hali ERGO Arena w Gdańsku (ok. 3,5 km) oraz plaży w Gdańsku Jelitkowie (ok. 3 km). Z apartamentu w Gdańsku Oliwie jest doskonały dojazd tramwajem zarówno do Ergo Areny, plaży i wielu zabytków Gdańska
  • Apartament Gdańsk Brzeźno 1 – apartament oferujący tanie noclegi w Gdańsku oddalony ok. 5 km od ERGO Areny z dogodnym dojazdem autobusem miejskim lub tramwajem.

Zapraszamy nie tylko wszystkich kibiców siatkówki (bo w hali ERGO Arena odbywa się szereg innych imprez kulturalnych i sportowych), do rezerwacji tanich noclegów w naszych apartamentach w Gdańsku. Dogodne położenia naszych apartamentów (blisko plaży oraz ERGO Areny) sprawia, że można połączyć ze sobą dwie przyjemności: korzystanie z turystycznych atrakcji Gdańska i Trójmiasta oraz emocje związane z rozgrywkami sportowymi.

Bilety na te mecze mistrzostw świata w siatkówce, które będą rozgrywane w Gdańsku będzie można kupować od 28 kwietnia.  W ERGO Arenie będzie można podziwiać między innymi bardzo silne reprezentacje Rosji i Bułgarii. Bilety na gdańskie mecze mistrzostw świata w siatkówce będą kosztować od 20 do 90 zł, a nabywać je będzie można poprzez portal ticketpro.pl oraz w wielu punktach na terenie całej Polski (m. in. w sklepach EMPiK, Awans, Media Markt).

Zatem kibicujmy i plażujmy. Kibicujmy i korzystajmy z licznych atrakcji Gdańska i Trójmiasta. A jeśli szukasz tanich apartamentów w Gdańsku blisko plaży oraz gdańskiej Ergo Areny to zapraszamy do nas. Apartament w Gdańsku Jelitkowie, apartament w Gdańsku Oliwie i apartament w Gdańsku Brzeźnie czekają.
Podziel się informacją ze znajomymi:
Facebook Twitter Email