Już 27 lipca w ERGO Arenie w Gdańsku wystąpi zespół Backstreet Boys. Bilety na koncert w gdańskiej ERGO Arenie można już kupować. Organizatorami koncertu Backstreet Boys w Polsce są agencja Prestige MJM oraz Radio Złote Przeboje. To będzie już drugi koncert amerykańskiej grupy w Polsce w tym roku!

ZESPÓŁ

Zespół Backstreet Boys powstał w Stanach Zjednoczonych w roku 1993. W roku 1995 powstał pierwszy singiel zespołu: “We’ve Got It Goin’ On”. Rok później wydany został premierowy album grupy: “Backstreer Boys”. Ta, a także kolejne płyty zespoły przyniosły zespołowi olbrzymi sukces komercyjny ogromną popularność na całym świecie, w tym oczywiście również w Polsce. Grupa koncertowała w w naszym kraju kilkukrotnie, po raz pierwszy w 1996 roku ze swoim debiutanckim repertuarem, a po raz ostatni w lutym obecnego 2014 roku w Warszawie na Torwarze.

 

Backstreet Boys

 

BILETY NA KONCERT

Bilety na koncert Backstreet Boys w ERGO Arenie w Gdańsku można kupować na stronie internetowej: imprezyprestige.com, a także w systemach sprzedaży biletów Eventim, eBilet oraz na platformie zakupów grupowych Groupon.

Najtańsze wejściówki kosztują 90 zł, najdroższe 349 zł.

 

GDZIE SPAĆ

Dla fanów amerykańskiego zespołu Backstreet Boys spoza Gdańska i Trójmiasta mamy doskonałą propozycję tanich noclegów w naszych tanich apartamentach w Gdańsku:

  • Apartament blisko plaży w Gdańsku Jelitkowie (500 metrów od hali ERGO Arena, gdzie odbędzie się koncert)
  • Apartament w Gdańsku Oliwie (3,5 km od ERGO Areny, dogodny dojazd komunikacją miejską)
  • Apartament przy plaży w Gdańsku Brzeźnie (5 km od ERGO Areny, dogodny dojazd komunikacją miejską)

 

 

Zobacz zapowiedź koncertu zespołu Backstreet Boys w Gdańsku w hali ERGO Arena:

 

 

źródła:
Wikipedia.org
groupon.pl
muzyka.onet.pl
Podziel się informacją ze znajomymi:
Facebook Twitter Email